Serwis do dzielenia się kosztami streamingu.

  • Pajonk@szmer.info
    link
    fedilink
    arrow-up
    8
    ·
    1 month ago

    Sprzedawaj płatne dostępy do portali. Co może pójść nie tak?

    To ja już wolę za darmo piracić już komuś za to płacić.

    • harc@szmer.infoOPM
      link
      fedilink
      Polski
      arrow-up
      5
      ·
      1 month ago

      Też uważam, że lepiej piracić, ale wyżyłowanie z korpo ile się da to jest też opcja. Lepiej, niż żeby ludzie indywidualnie dawali się okradać. Zawsze to jakiś pierwszy krok.

      • Pajonk@szmer.info
        link
        fedilink
        arrow-up
        4
        ·
        1 month ago

        Problem w tym, że za takie coś łatwo pozwać. Autor pcha się w milionowe odszkodowanie.

        W dodatku dam ciągnie od tego procent, a jeśli sąd uzna że jest to jego źródło utrzymania to karta będzie jeszcze większą.

        A pobieranie rzeczy na własny użytek jest legalne.

  • Kkk2237pl@szmer.info
    link
    fedilink
    arrow-up
    2
    ·
    edit-2
    1 month ago

    Nie mam zadnej platformy do streamingu - wszystko selfhostuje w Jellyfin :) Wg mnie to najlepsze rozwiazanie.

    Jak cos to bym mogl sie zrzucic np na serwer Jellyfina z kims innym, zeby go nie hostowac w domu tylno gdzies na zewnatrz.