

Bo nikomu nie zalezalo na tym.
Politycy tylko mysla o slupkach poparcia i niczym innym. A ludzie pracujacy w minjsterstwach, no niestety przychodza tam bardziej zeby odbebnic


Bo nikomu nie zalezalo na tym.
Politycy tylko mysla o slupkach poparcia i niczym innym. A ludzie pracujacy w minjsterstwach, no niestety przychodza tam bardziej zeby odbebnic


W sumie jeszcze powinni zrobić narodowego Tindera.
I mowie to całkiem poważnie…


No ale pieniadze leca do korporacji z USA. Bez sensu.


Nie mam zadnej platformy do streamingu - wszystko selfhostuje w Jellyfin :) Wg mnie to najlepsze rozwiazanie.
Jak cos to bym mogl sie zrzucic np na serwer Jellyfina z kims innym, zeby go nie hostowac w domu tylno gdzies na zewnatrz.


No ale chyba koniec koncow dobrze ze cos takiego powstaje?
Oby hostowany w Polsce a nie na Azure czy Aws

Ja mysle ze zmienial piosenke na telefonie, albo cos sprawdzal. To jest najbardziej prawdopodobne patrzac jak duzo ludzi korzysta z telefonu podczas jazdy.
No ale tego nigdy sue nue dowiemy

Ja juz slyszalem ze niby kierowca zaslabl, ale nie wiem
A da sie blika albo przelew bezposrednio na hosting?
Sam się zdziwiłem ;) ale wyszlo po prostu cross serwerowo ;)


W sumie to dzieki steam deckowi…

W sumie poszedlem o krok dalej, i kupilem Threeme. 26zl to nie sa duze pieniadze, a kazdy w “rodzinie” moze zainstalowac bo licencje mozna udostepniac.
Czyli 26zl na 6 osob. Namowilem co prawda jedynie rodzicow i zone, ale to zawsze te kilka czatow wiecej ktore idzie z pominieciem awsa i stanow ;)

No ja troche wymusiłem i też mam grupki, ale nie wszystkie.
Ludzie mają signala a nie chca na nim pisac, bo signal to do kupowania narkotykow;)

Umówmy się, wiekszość użytkowników i tak ma w dupie prywatność.
Sami po znajomych jak popatrzycie to messenger i wshastapp kroluje.
Malo kto ma Signala, a jeszcze bardziej niszowe - nikt
A nie zbudowali?
A skad wiadomo ze nje wyszedl?
Ja uzywam qwanta gdzie sie da i ecosii tam gdzie sie nie da.
Zawsze to troche mniej pieniędzy w rekach bigtechow


Nie czuje sie wcale pokrzywdzony, lol.
Po prostu uwazam ze kosciol jest szkodliwa organizacja i tyle
Qwant jakos najbardziej do mnie przemawia