Zgodnie z wykazem prac legislacyjnych, Ministerstwo Edukacji Narodowej planuje uruchomienie rządowego dziennika elektronicznego. Projekt ustawy został uznany za „priorytetowy” i zgodnie z planem ma zostać przedłożony Radzie Ministrów już w III kwartale 2026 roku.

  • Pajonk@szmer.info
    link
    fedilink
    arrow-up
    4
    ·
    1 month ago

    Czyli po wydaniu wielu milionów na śliskie firmy które dodatkowo zarabiały na wersjach “premium” bez których nie było podstawowych funkcjonalności, czyli po napełnieniu portfeli jakimś dziwnym ludziom, doszli do wniosku że można to zrobić taniej i lepiej po prostu mając jestem system?

    Widać że pali im się od nogami, koryto coraz dalej. A wchodzenie w dupę prawakom zamiast podnosić poparcie to be zmniejsza. No kto by się spodziewał.

    • Kkk2237pl@szmer.info
      link
      fedilink
      arrow-up
      1
      ·
      1 month ago

      No ale chyba koniec koncow dobrze ze cos takiego powstaje?

      Oby hostowany w Polsce a nie na Azure czy Aws

      • Pajonk@szmer.info
        link
        fedilink
        arrow-up
        2
        ·
        1 month ago

        Ja się cieszę, tylko nie rozumiem czemu tak późno.

        Taka aplikacja mogła spokojnie od początku być tworzona na zlecenie i kontrolowana przez ministerstwo.

        • Kkk2237pl@szmer.info
          link
          fedilink
          arrow-up
          1
          ·
          1 month ago

          Bo nikomu nie zalezalo na tym.

          Politycy tylko mysla o slupkach poparcia i niczym innym. A ludzie pracujacy w minjsterstwach, no niestety przychodza tam bardziej zeby odbebnic