Czy ktoś ma ten sam problem co ja - wolne działania instancji szmer? Mam tez lemmiego na innym serwerze i tam wszystko laduje sie od razu.
Przy szmerze zawsze czekam kilka sekund, az zaladuje sie glowny ekran.
Klient Voyager.
Czy ktos probowal ten problem namierzyć z czego to wynika?


Standardowa przypominajka, że żeby szmer.info działała stabilniej, można rozważyć wsparcie pieniężne np. tutaj: https://liberapay.com/szmer.info/
A da sie blika albo przelew bezposrednio na hosting?
Na tą chwilę jest to zależne od librepay, nie ma żadnej opcji bezpośredniej.
@harcesz@szmer.info /\