Czy jest jakiś sens stworzenia wlasnej instalacji danej aplikacji w fediverse, gdzie bede tylko sam?
Myślałem o loops albo pixelfed, żeby byla jako cache, ewentualnie udostepniałbym innym ludziom przez moja instancje zeby odciazyc docelowa. Czy to tak nie dziala?
Rozumiem ze tez must to jest zrobienie instancji publicznej z domena, tak zeby inne nodey ja widzialy?


Jeśli kręci cię !selfhosted@lemmy.world to tak, jeśli nie to nie.