

@harcesz OOo. Nawet nie wiedziałem ze takie cos istnieje. Fajne


@ideonek @slavistapl podtrzymuje.
Ja się odbilem juz kilkakrotnie.
Chyba tylko jedna rzecz znalazłem i obserwowanie tego jest dosyć trudne lub nie intuicyjne. Odesłali mnie do jakiego tvld, po czym wyczytalem ze zasubskrybowac kanał mogę na mastodomie, a na końcu wrocilem do tego, ze kanał znalazłem na youtubie i tam obserwuje.
@harcesz Toż to cudowna wiadomość